Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

17.11.2022

10 Kasım'da Selanik'te Ata'mızın Evindeydik

İTÜ Geliştirme Vakfı İzmir Okulları öğretmen, öğrenci ve velilerimizle birlikte Ata’mızın doğduğu toprakları ziyaret ettik.

10 Kasım'da Selanik'te Ata'mızın Evindeydik

İTÜ Geliştirme Vakfı İzmir Okulları öğretmen ve öğrencileriyle, aramızdan ayrılışının 84. yıl dönümünde Cumhuriyetimizin Kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün doğduğu toprakları ve evini ziyaret ettik. 

Bu önemli günde TC Selanik Başkonsolosu Efe Ceylan, resmi tören öncesinde makamında okul temsilcimiz Anaokulu ve İlkokul Müdürümüz İsmail Garip’i konuk etti.

09.05’te Atatürk’ün doğduğu evde yapılan resmi törene katılan öğrencilerimiz ve velilerimiz, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’e olan sevgi, saygı ve minnetlerini sundular.

Ata’mızı sonsuza kadar kalbimizde ve fikirlerimizde yaşatacağız.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat