Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

24.06.2022

2022 Mezunlarımızı Gururla Uğurladık

İTÜ Geliştirme Vakfı Özel İzmir Anadolu Lisemizin 2022 mezunlarını, okulumuzda gerçekleştirdiğimiz törenle gururla uğurladık.

2022 Mezunlarımızı Gururla Uğurladık

Mezuniyet törenimizde Kurucu Temsilcimiz Esra Sandalcı Adam, Okul ​​Müdürlerimiz, Yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz öğrencilerimizin yanında oldu.

Törende Kurucu Temsilcimiz Esra Sandalcı Adam, “Ana Kucağından İTÜ’ye” uzanan bu yolculukta, tüm eğitim hayatınız boyunca göstermiş olduğunuz başarılardan dolayı sizleri kutluyor, yaşam boyu devam edecek öğrenme serüveninizde, sizlere başarılar, esenlikler diliyorum. Arkanızda başarılarınızı izleyen bizler, önünüzde yolumuzu aydınlatan Atatürk ilke ve devrimleri var. Bu yolda cesaretle, inançla ve güvenle yürüyünüz. Yaşamda hepinize iyi yolculuklar diliyorum, yolunuz açık, geleceğiniz aydınlık olsun." sözleriyle mezunlarımıza seslendi. Lise Müdürümüz Arzu Tüfekçi konuşmasında şunları söyledi; "Artık lise eğitiminizi tamamlayarak üniversiteye gidecek, ardından iş hayatına atılacaksınız. Tüm çalışmalarınızda, her ne olursa olsun, doğru ve adil insanlar olmanızı, önce kendinize sonra çevrenize bildiklerinizi yansıtmanızı, hayal kurmanızı, çok çalışmanızı, hata yapmanın hile yapmaktan çok daha onurlu olduğunu bilen bireyler olmanızı, birlikteliğin değerini bilmenizi, Ata’mızın izinden çağdaş uygarlık yolunda gitmenizi, ülkemizi ve insanlığı geliştirmek için çaba göstermenizi bekliyoruz."

Öğrencilerimizi temsilen konuşmasını yapan 2022 mezunumuz Elanur Kahraman, arkadaşlarına gelecek seçimlerinde başarılar dilerken, öğretmenleri ve ailelerine teşekkür ettiği konuşmasında "Tüm emeklerinizin karşılığında sadece bizim mutlu başarılı bireyler olduğumuzu görmek istediğinizi biliyoruz. Biz bu özveri ve sevginizi her zaman derinden hissettik ve sonsuza kadar kalbimizde taşıyacağız." dedi.

Açılış konuşmalarının ardından öğrencilerimiz mezuniyet plaketlerini ve anı belgelerini öğretmenlerinden teslim aldı.   Okulumuzu birincilikle bitiren İlsu Karadağ’a, ikincilikle bitiren Elanur Kahraman’a ve üçüncülükle bitiren Gülce Kömürcü’ye plaketleri ve mezuniyet hediyeleri takdim edildi. Plaket töreni sonrası okul birincimiz İlsu Karadağ, mezuniyet kütüğüne adını çaktı. 

Tören sonunda öğrencilerimiz kep atarak mezuniyetlerini kutladı. Sizlerle her zaman gurur duyuyoruz, her daim yanınızdayız.

Yolunuz açık olsun.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat