Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

26.01.2024

Anaokulumuzdaki Minik Arılarımız Portfolyo Sunumlarını Gerçekleştirdi

Anaokulumuzda, Bilingual sistemde eğitim gören öğrencilerimiz, dönem boyunca edindikleri bilgilerini, gelişimlerini ve başarılarını gösteren portfolyolarını ailelerine sundu.

Anaokulumuzdaki Minik Arılarımız Portfolyo Sunumlarını Gerçekleştirdi

İzmir Anaokulumuzda, Bilingual sistemde eğitim gören öğrencilerimiz, dönem boyunca edindikleri bilgilerini, gelişimlerini ve başarılarını gösteren portfolyolarını ailelerine sundu.

Branş öğretmenlerinden de eğitim öğretim süreçlerine ilişkin bilgi alma fırsatı bulan velilerimiz, öğrencilerimizin öz güvenli sunumlarıyla keyifli bir gün geçirdiler.

Katılımları için velilerimize, emeklerinden dolayı öğretmenlerimiz ile sunumlarını başarı tamamlayan öğrencilerimize teşekkür ediyoruz.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat