Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

08.06.2021

Bir Kitap, Bir Kütüphane Sloganıyla Yola Çıktılar

Okulumuzda Sosyal Sorumluluk Projesi Programı kapsamında, lise öğrencilerimiz "İTÜ GVO İzmir Bir Kitap Bir Kütüphane" projesini hayata geçirdiler. Proje kapsamında öğrencilerimiz, İzmir Dedeoğlu Ortaokulu öğrencilerine Okul Kütüphanesi kurarak hayallerini gerçekleştirdiler.

Bir Kitap, Bir Kütüphane Sloganıyla Yola Çıktılar

Lise öğrencilerimizden Ege Artun, Onur Baha Acar, Yiğit Baş, Samet Daşçı, Onur Tamer, Demir Cömert ve Kutluhan Atasay, Eğitim Teknolojileri Koordinatörümüz Esma Çukurbaşı Çalışır'ın danışmanlığında, "İTÜ GVO İzmir Bir Kitap Bir Kütüphane" projesini hayata geçirdiler. 

Bu projede öğrencilerimize kitap bağışları ile destek olan tüm velilerimize, sosyal medya sayfası üzerinden projeyi görerek katkı sağlayan tüm gönüllülere, İTOB Organize Sanayi Bölgesi, Buca Belediyesi, Dr. Behçet Uz Çocuk Vakfı, Dr. Behçet Uz Çocuk Hastanesi ve Armağan Oğuz'a teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Projede ayrıca katkı ve varlıkları ile öğrencilerimizin yanında yer alan projede emeği geçen tüm öğrencilerimizi kutluyor, proje danışmanı öğretmenleri Esma Çukurbaşı Çalışır’a teşekkür ediyoruz


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat