Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

13.02.2021

Geleceğin Mühendis Adayı Mezunlarımızla Gurur Duyuyoruz

İTÜ Geliştirme Vakfı İzmir Okullarında öğrencilerimiz, öğretim hayatlarının başından itibaren aldıkları bilişim temelli eğitimlerle, algoritmik düşünce becerilerini geliştirip nitelikli birer teknoloji okuryazarı olma yolunda kazanımlar edinirler.

Geleceğin Mühendis Adayı Mezunlarımızla Gurur Duyuyoruz

İlk mezunlarımızdan olan Kerem Durmuş, Nural Kaan Özdemir, Şevval Bektaş ve Ecenaz Töz de aldıkları tüm eğitimlerini, kariyer seçimleri ile birleştirerek mühendis olma yolunda ilk adımlarını attılar.

Sabancı Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi’nde eğitim gören Kerem Durmuş, Nural Kaan Özdemir, Şevval Bektaş ile Celal Bayar Üniversitesi Mühendislik Fakültesi- Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü’nde eğitim gören Ecenaz Töz’e tüm eğitim hayatları boyunca başarılar diliyoruz. Her zaman yanınızdayız.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat