Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

04.06.2022

İlkokul Koromuza Çocuk Şarkıları Yorumlama Başarı Ödülü

İlkokul Koromuz, İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Polifonik Korolar Derneği İzmir Şubesi işbirliğiyle düzenlenen İzmir Çok Sesli Korolor Festivali’nde okulumuzu başarıyla temsil etti.

İlkokul Koromuza Çocuk Şarkıları Yorumlama Başarı Ödülü

İTÜ Geliştirme Vakfı Özel İzmir İlkokulu Koromuz, İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Polifonik Korolar Derneği İzmir Şubesi iş birliğiyle düzenlenen İzmir Çok Sesli Korolor Festivali’nde okulumuzu başarıyla temsil etti.

Aylar süren hazırlıklar sonrası festivalde hazırladıkları şarkıları seslendiren koro öğrencilerimiz bugün düzenlenen törende “Çocuk Şarkısı Yorumlama Başarı Ödülü”ne layık görüldü.

Yoğun ve disiplinli bir çalışma sonrası elde ettikleri bu başarıdan dolayı öğrencilerimizle gurur duyuyoruz. Koromuzdaki tüm öğrencilerimizi ve kendilerini böylesi önemli bir festivale hazırlayan müzik öğretmenimiz Aslı Birinci Candaş’ı tebrik ediyoruz.

 


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat