Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

05.03.2021

İngiltere Üniversite Başvurularında “UCAS”la Öğrencilerimizin Yanındayız

İTÜ Geliştirme Vakfı İzmir Okulumuzda, üniversite eğitimlerini yurt dışında almak isteyen öğrencilerimize sunduğumuz danışmanlık çalışmaları içerisine UCAS sistemiyle başvuru önceliği de eklendi.

 İngiltere Üniversite Başvurularında “UCAS”la Öğrencilerimizin Yanındayız

İngiltere’de üniversite eğitimi görmek isteyen öğrencilerin başvuru işlemlerini tek bir sistem içinde yürüten UCAS (Üniversite ve Kolejlere Kabul Hizmetleri) üniversiteler ve öğrenci arasında köprü görevi yapar.

Okulumuzda da öğrencilerimizin başvurularında kolaylık sağlayacak olan UCAS sistemi ile öğrencilerimiz araştırma, karar vermek, başvuru yollama süreçlerinde öncelik yaşayacaklar. UCAS’ın resmi başvuru merkezi olan okulumuzda tüm başvuru aşamalarında, en güncel bilgilerle öğrencilerimize rehberlik edeceğiz.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat