Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

23.01.2024

İTÜ Mezunlar Derneği İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Üyelerini Okulumuzda Ağırladık

İTÜ Mezunlar Derneği İzmir Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri okulumuzu ziyaret ederek ortaklaşa yapacağımız projeleri görüşmek üzere Kurucu Temsilcimiz Esra Sandalcı Adam ve Lise Müdürümüz Serkan Gözder ile bir araya geldi.

İTÜ Mezunlar Derneği İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Üyelerini Okulumuzda Ağırladık

İTÜ Mezunlar Derneği İzmir  Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri okulumuzu ziyaret ederek ortaklaşa yapacağımız projeleri görüşmek üzere Kurucu Temsilcimiz Esra Sandalcı Adam ve Lise Müdürümüz Serkan Gözder ile bir araya geldi. 

Ziyarette, dernek ve okulumuz arasında yapılabilecek ortak çalışma ve projelere yönelik paylaşımlarda bulunuldu. Gücümüzü aldığımız İstanbul Teknik Üniversitesinin birikimlerini temsil eden İTÜİZDER üyelerimize ziyaretleri ve yapacağımız projelere sağlayacakları destek için teşekkür ediyoruz.

 


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat