Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

15.04.2022

MUN Kulübümüz ACIMUN'da Okulumuzu Başarıyla Temsil Etti

MUN Kulübü öğrencilerimiz, Özel İzmir Amerikan Koleji tarafından tarafından düzenlenen "ACIMUN 2022” konferansında, Birleşmiş Milletler İnsan Hakları, Eşitlik ve Adalet komitelerinde okulumuzu temsil etti.

MUN Kulübümüz ACIMUN'da Okulumuzu Başarıyla Temsil Etti

İTÜ GVO İzmir MUN Kulübü öğrencilerimiz, Özel İzmir Amerikan Koleji tarafından tarafından düzenlenen "ACIMUN 2022” konferansında, Birleşmiş Milletler İnsan Hakları, Eşitlik ve Adalet komitelerinde okulumuzu temsil etti.  

Konferans süresince öğrencilerimiz Japonya ve Hollanda ülkelerini temsil etti. Akademik dilin İngilizce olduğu konferansta öğrencilerimiz, temsil ettikleri ülkelerin coğrafi, sosyal, ekonomik, siyasi ve idari yönleri hakkında araştırma yaparak bunlara ilişkin sorunlara çözümler geliştirip konferans ortamında tartıştı.

 


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat