Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

04.06.2022

Öğrencilerimiz Üniversite Tanıtım Gününde Hedefledikleri Üniversiteleri Yakından Tanıma İmkanı Buldu

Lisesi öğrencilerimiz, Türkiye’nin en önemli üniversitelerinin temsilcileriyle bir araya geldi.

Öğrencilerimiz Üniversite Tanıtım Gününde Hedefledikleri Üniversiteleri Yakından Tanıma İmkanı Buldu

İTÜ Geliştirme Vakfı Özel İzmir Anadolu Lisesi öğrencilerimiz, Türkiye’nin en önemli üniversitelerinin temsilcileriyle bir araya geldi.

Her yıl Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Birimimiz tarafından düzenlenen, öğrencilerimizin  üniversite seçimlerinde yol gösterici niteliği taşıyan etkinliğimizde, Boğaziçi Üniversitesi, Bilgi Üniversitesi, Bahçeşehir Üniversitesi ve Sabancı Üniversitesi temsilcileri üniversitelerine ve programlarına ilişkin bilgi paylaşımında bulundu.

Öğrencilerimizin hedeflerini en sağlıklı şekilde belirlemeleri, kariyer yolculukları sürecinde doğru karar verebilmeleri amacıyla düzenlenen Üniversite Tanıtım Gününde öğrencilerimiz, hedefleri arasında yer alan üniversiteleri yakından tanıma imkanı buldular.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat