Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

18.08.2021

Öğrencimizin TÜBİTAK Başarısı ile Gurur Duyuyoruz

“İzmir'in Tarihi Renkleri” adlı TÜBİTAK projesiyle İzmir Bölge Sergisine seçilen 7. sınıf öğrencimiz İsmail Akif Baykalmış ve proje danışmanı/sosyal bilgiler öğretmenimiz Pınar Öngel’e bu önemli başarıları için yöneticilerimiz tarafından teşekkür plaketleri teslim edildi.

Öğrencimizin TÜBİTAK Başarısı ile Gurur Duyuyoruz

İzmir’in tarihini, kültürümüzün öne çıkan renklerini kullanarak betimleyen ve projesinde resim, yazı gibi anlatımlarla zengin bir çalışmaya imza atan öğrencimiz ve öğretmenimize plaketleri Genel Müdürümüz ve Kurucu Temsilcimiz Esra Sandalcı Adam ve Anaokulu, İlkokul ve Ortaokul Müdürümüz Nurten Ulaş tarafından verildi.

Öğrencimize başarılarının devamını diliyor, tüm katkı ve emekleri için öğretmenimize teşekkür ediyoruz.

Öğrencimiz İsmail Akif Baykalmış, “İzmir'in Tarihi Renkleri” adlı TÜBİTAK proje sunumunu gerçekleştirecek. Öğrencimize sunumunda başarılar diliyoruz.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat