Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

26.01.2024

Okulumuzda Orange The World Etkinliği Gerçekleştirildi

Ortaokul öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz okulumuzda gerçekleştirilen çeşitli etkinliklerle Birleşmiş Milletler’in dünya çapında düzenlediği, "Orange The World-Dünyayı Turuncuya Boya/ Kadına Karşı Şiddetle Mücadele için Aktivizm Kampanyası”na desteklerini ortaya koydu.

Okulumuzda Orange The World Etkinliği Gerçekleştirildi

İzmir Ortaokulu öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz okulumuzda gerçekleştirilen çeşitli etkinliklerle, Birleşmiş Milletler’in dünya çapında düzenlediği, "Orange The World-Dünyayı Turuncuya Boya/ Kadına Karşı Şiddetle Mücadele için Aktivizm Kampanyası”na desteklerini ortaya koydu. 

Öğrencilerimizin kampüs içinde gerçekleştirdiği farkındalık yürüyüşünün ardından öğrencimiz İlda Cuberi’nin okuduğu basın açıklaması ve oturma eylemi gerçekleştirdik.

Her yıl Birleşmiş Milletler öncülüğünde birçok sivil toplum kuruluşu, okul ve sosyal medyanın da desteğiyle 25 Kasım -10 Aralık tarihlerinde kadına yönelik şiddeti sona erdirmek ve bu konuya dikkat çekmek için çeşitli farkındalık çalışmaları yapılmaktadır.

Bizler de bu önemli konuda bilinci ve duyarlılığı sağlamak amacıyla, ortaokulumuz öncülüğünde, çeşitli ders içi etkinlikler ve farkındalık çalışmaları ile kampanyaya destek verdik.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat