Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

01.07.2022

Ortaokul Öğrencilerimizi Liseye Uğurladık

Ortaokulumuzda eğitim gören, ilköğretim eğitimlerini tamamlayarak liseye geçen 8. sınıf öğrencilerimizin heyecan ve coşkularına ortak olduk.

Ortaokul Öğrencilerimizi Liseye Uğurladık

İTÜ Geliştirme Vakfı Özel İzmir Ortaokulumuzda eğitim gören, ilköğretim eğitimlerini tamamlayarak liseye geçen 8. sınıf öğrencilerimizin heyecan ve coşkularına ortak olduk.

Gaziemir Kaymakamı Ahmet Süheyl Üçer, Yönetim Kurulu Başkanımız Nedim Sandalcı’nın da bulunduğu törenimizde, Kurucu Temsilcimiz ve Genel Müdürümüz Esra Sandalcı Adam yaptığı konuşma ile eğitimlerini başarıyla tamamlayan öğrencilerimize seslendi. Lise yaşamına başlayacak olan öğrencilerimizi, ailelerini ve öğretmenlerimizi bu süreçteki çaba ve destekleri için kutlayarak öğrencilerimize başarılar diledi.

Ortaokul Müdürümüz Arif Tutsak konuşmasında, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün fikri hür, vicdanı hür dünya vatandaşı olma yolunda çizdiği becerilerle, her yerde söz sahibi olacak yetkinliğe sahip bireyler yetiştirdiklerini söyleyerek öğrencilerimizle başarı dileklerini paylaştı. 

Öğrenci konuşmalarının ardından ortaokulu başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz, başarı belgelerini ve plaketlerini öğretmenlerimizden teslim aldılar. Ortaokul ikincimiz Elif Doğantay, ortaokul üçüncümüz Sanem Göksu Üçer’in ardından okulumuzu büyük bir başarı göstererek birincilikle bitiren öğrencimiz Zeynep Nil Bekmez’in mezuniyet kütüğüne başarı plakasını çakması ile törenimizde mutluluk ve heyecan doruğa çıktı.

Tören alanımızda kep seremonisi sonrası verilen kokteylde velilerimiz ve öğretmenlerimizle öğrencilerimizin liseye geçişlerini kutladık.

Değerli öğrencilerimiz, sizlerle her zaman gurur duyuyoruz. Yolunuz açık olsun, her zaman yanınızdayız.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat