Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

01.04.2021

TÜBİTAK Bölge Birincimize Teşekkür Plaketini Teslim Ettik

4.Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri yarışmasında bölge birincisi olan öğrencimiz Ceren Yaman'a teşekkür plaketini takdim ettik.

TÜBİTAK Bölge Birincimize Teşekkür Plaketini Teslim Ettik

Öğrencimiz Ceren Yaman, TÜBİTAK tarafından düzenlenen, 14.Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri yarışmasında "Karikatür-Tarih ve Mizahın Çocuklarla Eğlenceli Buluşması" adlı projesi ile Türkiye finallerinde Bölge Birinciliği ile "Teşvik Ödülü" alarak bizlere büyük bir gurur yaşatmıştı.  Öğrencimiz ve danışman öğretmeni Ebru Özümit, Kurucu Temsilcimiz ve İTÜ GVO İzmir Genel Müdürümüz Esra Sandalcı Adam’dan teşekkür plaketlerini teslim aldılar.

Bizlere bu önemli başarı ile büyük mutluluk yaşatan öğrencimizi ve süreçte emeği geçen danışman öğretmenini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat