Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Duyurular

05.01.2023

Uluslararası Gönüllülük Programı Olan Best Buddies Eşleştirme Töreni Okulumuzda Gerçekleştirilecek

Lise öğrencilerimiz, Şehit Polis Murat Koç Özel Eğitim Uygulama Okulu öğrencileriyle “Best Buddies Eşleştirme Töreni”nde bir araya gelecek.

Uluslararası Gönüllülük Programı Olan Best Buddies Eşleştirme Töreni Okulumuzda Gerçekleştirilecek

İTÜ Geliştirme Vakfı Özel İzmir Anadolu Lisesi öğrencilerimiz, Şehit Polis Murat Koç Özel Eğitim Uygulama Okulu öğrencileriyle “Best Buddies Eşleştirme Töreni”nde bir araya gelecek. 

Dünyanın en büyük gönüllü ağlarından biri olan, zihinsel ve gelişimsel engeli bulunan bireylerle gönüllüler arasında arkadaşlık programı uygulamaları yapan ve 53 ülkede uygulanan Best Buddies Turkey projesi kapsamındaki “Best Buddies Eşleştirme Töreni” 13 Ocak 2023 Cuma günü saat 11.00’de okulumuzda gerçekleştirilecek.

Best Buddies Eşleştirme Törenimizde, İTÜ Mezunu, milli sporcu Çağla Kubat onur konuğumuz olarak yer alacak. Uzun yıllardır sporcu kimliğinin yanı sıra pek çok sivil toplum örgütüyle çalışmalar yürüten Çağla Kubatı’ın katılacağı bu anlamlı törene tüm lise öğrencilerimizi bekliyoruz.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat