Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

15.01.2021

Yavuz Samur’la Canlı Yayında “Dijital Çağda Çocuk Yetiştirmek

Doç. Dr. Yavuz Samur “Dijital Çağda Çocuk Yetiştirmek” konusu ile 23 Ocak Cumartesi günü saat 20.00’de itugvo.izmir instagram hesabımızda canlı yayın konuğumuz olacak.

 Yavuz Samur’la Canlı Yayında “Dijital Çağda Çocuk Yetiştirmek

Konuğumuz uzaktan eğitim sürecinde dikkat edilmesi gerekenler, oyunlar, ekran-sosyal medya kullanımının düzenlenmesi, evde yapılabilecek etkinlikler, faydalanılabilecek kaynaklar, ekran süreleri ve teknoloji kullanımının sınırlandırılması gibi konularda önemli bilgiler paylaşacak.

Yasaklamak yerine sınırlayarak etkili ve verimli kullanımın nasıl olabileceği üzerine önerilerde bulunacak.

İçinde bulunduğumuz Pandemi sürecinde çocuklarımızın ekranla temasının artması ile birlikte ebeveynlere bu süreci doğru yönetmek adına düşen roller, dijital çağın ebeveyni olmanın neler gerektirdiği konularındaki paylaşımlar için canlı yayınımıza katılmayı unutmayın.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat