Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Duyurular

20.12.2023

Yeni Buluşma Noktamız İTÜ GVO Mezun Platformumuz Yayında

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları mezunlarının arkadaşlarıyla ve okullarıyla etkileşimde kalmasını sağlayacak olan İTÜ GVO Mezun Platformumuz açıldı. Artık mezunlarımız ile tek bir çatı altında bir araya geleceğiz.

Yeni Buluşma Noktamız İTÜ GVO Mezun Platformumuz Yayında

Güçlü bir iletişim kanalına dönüşmesini arzu ettiğimiz yeni buluşma noktamız “İTÜ GVO Mezun Platformu” öğrencilerimizi öğretmenlerine ve dönem arkadaşlarına kavuşturmakla kalmayacak, farklı dönemlerdeki mezunları birbirlerine ve yeni İTÜ GVO’lu öğrencilere ilham vermek üzere bir araya getirecek. Platform İTÜ GVO Mezun Platformu mezunların okullarındaki gelişmeleri daha yakından takip edebilmelerini, İTÜ GVO bünyesindeki etkinlik ve projelerden hızla haberdar olmalarını sağlayacak.

Cumhuriyetimizin 100. yılında 250. yaşını kutlayan İTÜ’nün ilk ve tek kadın Rektörü Prof. Dr. Gülsün Sağlamer tarafından kurulan okullarımız 2000 yılından bu yana binlerce mezununu geleceğe uğurladı, 2 bine aşkın öğrenciyi de hayata hazırlamaya devam ediyor. Ülkemizde ve dünyanın dört bir yanında üniversite eğitimlerine devam eden ve çalışan mezunlarımızı giderek büyüyen İTÜ GVO ailesinin aktif bir üyesi olmaya ve beraberlik içinde okul ruhunu uzun yıllar yaşatmaya davet ediyoruz.

İTÜ GVO Mezun Platformuna giriş yapmak için buraya tıklayın! 

İTÜ GVO Mezun Platformu kullanım yönergesini incelemek için tıklayın!Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat