Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

15.01.2020

Yeni Yıl Panayırımız TEV Yararına Gerçekleştirdik

İstanbul Teknik Üniversitesi A Capella Grubunu okulumuzda ağırladık.

Yeni Yıl Panayırımız TEV Yararına Gerçekleştirdik

İTÜ Geliştirme Vakfı İzmir Okulları, Okul Aile Birliği tarafından, her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen kış panayırı, "Sen de İz Bırak" mottosuyla bu yıl Türk Eğitim Vakfı (TEV) yararına düzenlendi. 

Panayıra katılan öğrencilerimiz, kendileri için hazırlanan oyun parkurlarında ve etkinlik atölyelerinde gönüllerince eğlendi. Kurulan birbirinden lezzetli yiyecek ve hediyelik eşya stantlardan alışveriş yapmanın keyfini yaşayan misafirlerimiz, gerçekleştirilen yılbaşı çekilişinde heyecanlı anlar yaşadı.

İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencilerinin oluşturduğu A Capella Grubu ile öğrencilerimizin kış konseri davetliler tarafından ayakta alkışlandı. 

Panayırımızın tüm geliri eğitim görmek isteyen ancak buna maddi gücü yetmeyen gençlerin okuyabilmesi için 52 yıldır durmadan çalışan TEV yararına bağışlandı


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat