Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Kampüs Yaşamı

Spor ve Sanat Okulları


yaz okulu

Sporu ve spor kültürünü yaşam biçimi olarak benimsemiş, paylaşımcı, katılımcı, takım ruhu gelişmiş, ilgili spor branşlarında yetkin öğrenciler yetiştirmek temel hedefimizdir.

Özgüveni yüksek, sosyal ilişkilerinde başarılı, sporu seven bireyler yetiştirme vizyonumuz doğrultusunda; alanında uzman öğretmenlerden oluşan kadrosuyla çeşitli spor branşlarında açılan “Spor Okulu” çalışmalarımız devam etmektedir.

Spor Okulumuzda, öğrencilerimizin tercih ettiği branşa göre her yaş ve seviyeye uygun gruplar oluşturulmaktadır. Yaş aralıklarında oluşturulan gruplarla çalışmalara katılabilecektir.

Öğrencilerimizi ve okul dışından referanslı öğrencileri “Spor Okulumuz” un keyifli, eğlenceli ve öğretici çalışmalarına katılmaya davet ediyoruz.

İTÜ Geliştirme Vakfı İzmir Okulları - Göztepe Spor Kulübü

Yaz Okulu Veli Bilgilendirme yazısı için tıklayınız.

Spor Okulumuz ile ilgili detaylara bu linki tıklayarak ulaşabilirsiniz...