Kadromuz

Akademik Kadro


Müdür ve Müdür Yardımcılarımız

İsmail Garip
Anaokulu ve İlkokul Müdürü

ismail.garip@itugvo.k12.tr

İsmail Garip
Arif Tutsak
Ortaokul Müdürü

arif.tutsak@itugvo.k12.tr

Arif Tutsak
Serkan Gözder
Lise Müdürü

serkan.gozder@itugvo.k12.tr 

Serkan Gözder
Ayşe Aktop
Anaokulu Müdür Yardımcısı

ayse.aktop@itugvo.k12.tr 

Ayşe Aktop
Esra Beggi Kurt
İlkokul Müdür Yardımcısı

esra.beggi@itugvo.k12.tr

Esra Beggi Kurt
Ezgi Bozkuş
Ortaokul Müdür Yardımcısı

ezgi.bozkus@itugvo.k12.tr 

Ezgi Bozkuş
Ali İbrahim Tolunay
Lise Müdür Yardımcısı

ibrahim.tolunay@itugvo.k12.tr

Ali İbrahim Tolunay

Bölüm/Zümre Başkanlarımız

Özlem Barut
Türk Dili ve Edebiyatı Bölüm Başkanı

ozlem.barut@itugvo.k12.tr

Özlem Barut
Duygu Yılmaz
K12 Psikolojik Danışma Rehberlik Koordinatörü

duygu.yilmaz@itugvo.k12.tr 

Duygu Yılmaz
Esen Aykaya
Türkçe Bölüm Başkanı (Ortaokul)

esen.aykaya@itugvo.k12.tr

Esen Aykaya
Müge Özdemir Ala
Matematik Bölüm Başkanı (Ortaokul)

muge.ala@itugvo.k12.tr

Müge Özdemir Ala
Nesli Güleken Avcı
Fen Bilimleri Zümre Başkanı (Lise)

nesli.guleken@itugvo.k12.tr

Nesli Güleken Avcı
Hilmi Özoğul
İngilizce Bölüm Başkanı Ortaokul-İlkokul_Anaokulu

hilmi.ozogul@itugvo.k12.tr

Hilmi Özoğul
Caner Karamanlı
K12 Ölçme Değerlendirme Koordinatörü

caner.karamanli@itugvo.k12.tr

Caner Karamanlı
Berkant Okan
Matematik Zümre Başkanı (Lise)

berkan.okan@itugvo.k12.tr 

Berkant Okan
Fen Bilimleri Zümre Başkanı
Fen Bilimleri Zümre Başkanı (Ortaokul)
Fen Bilimleri Zümre Başkanı
Hüseyin Yürük
Sosyal Bilimler Zümre Başkanı

huseyin.yuruk@itugvo.k12.tr

Hüseyin Yürük
Ahmet Bayar
Beden Eğitimi Zümre Başkanı

ahmet.bayar@itugvo.k12.tr

Ahmet Bayar
Birsen Kaptan
Fen Bilimleri Zümre Başkanı (Ortaokul)

birsen.kaptan@itugvo.k12.tr

Birsen Kaptan
Kemal Aydın
Müzik Bölüm Başkanı

kemal.aydin@itugvo.k12.tr

Kemal Aydın
Gülistan Banu Cel
Görsel Sanatlar Bölüm Başkanı

gulistan.cel@itugvo.k12.tr

Gülistan Banu Cel

Öğretmenlerimiz

Duygu Münevis
Anaokulu Rehber Öğretmen

duygu.munevis@itugvo.k12.tr

Duygu Münevis
İpek Turgut Erbilgin
İlkokul Rehber Öğretmen

ipek.turgut@itugvo.k12.tr

İpek Turgut Erbilgin
Nurseda Çelik
Ortaokul Rehber Öğretmen

nurseda.celik@itugvo.k12.tr

Nurseda Çelik
Pınar Tekpınar
Lise Rehber Öğretmen

pinar.tekpinar@itugvo.k12.tr

Pınar Tekpınar
Yağmur Serçeoğlu
Anaokulu Öğretmeni

yagmur.serceoglu@itugvo.k12.tr

Yağmur Serçeoğlu
Fahriye Yurdem Akdı
Anaokulu Öğretmeni

fahriye.yurdem@itugvo.k12.tr

Fahriye Yurdem Akdı
Asuman Eren
Anaokulu Öğretmeni

asuman.eren@itugvo.k12.tr

Asuman Eren
Dilan Özbey
Anaokulu Öğretmeni

dilan.ozbey@itugvo.k12.tr

Dilan Özbey
Melis Katıkol
Anaokulu Öğretmeni

melis.katikol@itugvo.k12.tr

Melis Katıkol
Gamze Gökkan
Anaokulu Öğretmeni

gamze.gokkan@itugvo.k12.tr

Gamze Gökkan
Ahmet Bayar
Beden Eğitimi Öğretmeni

ahmet.bayar@itugvo.k12.tr

Ahmet Bayar
Gizem Bahçıvan
İlkokul Öğretmeni

gizem.bahcivan@itugvo.k12.tr

Gizem Bahçıvan
Özgür Özbulak
İlkokul Öğretmeni

ozgur.ozbulak@itugvo.k12.tr

Özgür Özbulak
Melek Demiryürek
İlkokul Öğretmeni

melek.demiryurek@itugvo.k12.tr

Melek Demiryürek
Hande Çelik
İlkokul Öğretmeni

hande.celik@itugvo.k12.tr

Hande Çelik
Sema Can
İlkokul Öğretmeni

sema.can@itugvo.k12.tr

Sema Can
Ramiye Ersoy
İlkokul Öğretmeni

ramiye.ersoy@itugvo.k12.tr

Ramiye Ersoy
Pakize Esra Sever
İlkokul Öğretmeni

esra.sever@itugvo.k12.tr

Pakize Esra Sever
Sinem Yürekli
İlkokul Öğretmeni

sinem.yurekli@itugvo.k12.tr

Sinem Yürekli
Munise Yıldırım
İlkokul Öğretmeni

munise.yildirim@itugvo.k12.tr

Munise Yıldırım
Zeynep Haskan
Matematik Öğretmeni

zeynep.haskan@itugvo.k12.tr

Zeynep Haskan
Ebru Doğan
Matematik Öğretmeni

ebru.dogan@itugvo.k12.tr

Ebru Doğan
Berkant Okan
Matematik Öğretmeni

berkant.okan@itugvo.k12.tr

Berkant Okan
Bahar Yorgun
Matematik Öğretmeni

bahar.yorgun@itugvo.k12.tr

Bahar Yorgun
Utku Kaluç
Matematik Öğretmeni

utku.kaluc@itugvo.k12.tr

Utku Kaluç
Melek Çoğun
Matematik Öğretmeni

melek.cogun@itugvo.k12.tr

Melek Çoğun
Derya Ceylan Özşahinler
İngilizce Öğretmeni

derya.ozsahinler@itugvo.k12.tr

Derya Ceylan Özşahinler
Anastasiia Kildiusheva
İngilizce Öğretmeni

anastasiia.kildiusheva@itugvo.k12.tr

Anastasiia Kildiusheva
Begüm Özçelik
İngilizce Öğretmeni

begum.ozcelik@itugvo.k12.tr

Begüm Özçelik
Paul Jordan
İngilizce Öğretmeni

paul.jordan@itugvo.k12.tr

Paul Jordan
Ecem Gülerler
İngilizce Öğretmeni

ecem.gulerler@itugvo.k12.tr

Ecem Gülerler
Hilmi Özoğul
İngilizce Öğretmeni

hilmi.ozogul@itugvo.k12.tr

Hilmi Özoğul
Oliver Mantz
İngilizce Öğretmeni

oliver.mantz@itugvo.k12.tr

Oliver Mantz
Merve Eda Yıldırım
İngilizce Öğretmeni

eda.yildirim@itugvo.k12.tr

Merve Eda Yıldırım
Büşra Salman
İngilizce Öğretmeni

busra.salman@itugvo.k12.tr

Büşra Salman
Gülcan Yalçı
İngilizce Öğretmeni

gulcan.yalci@itugvo.k12.tr

Gülcan Yalçı
Ecem Lidya Buluktimur
İngilizce Öğretmeni

lidya.buluktimur@itugvo.k12.tr

Ecem Lidya Buluktimur
Sara Moradi
İngilizce Öğretmeni

sara.moradi@itugvo.k12.tr

Sara Moradi
Rüya GÜRGÜN
İngilizce Öğretmeni

ruya.gurgun@itugvo.k12.tr

Rüya GÜRGÜN
Ege Uçan
İngilizce ve GEMS Öğretmeni

ege.ucan@itugvo.k12.tr

Ege Uçan
Tuğba Gündoğdu
İngilizce Öğretmeni

tugba.gundogdu@itugvo.k12.tr

Tuğba Gündoğdu
Ayşen Erçelik Çikoğlu
İngilizce Öğretmeni

aysen.ercelik@itugvo.k12.tr

Ayşen Erçelik Çikoğlu
Ümmühan Attal
İngilizce Öğretmeni

ummuhan.attal@itugvo.k12.tr

Ümmühan Attal
Gamze Ünal
Almanca Öğretmeni

gamze.unal@itugvo.k12.tr

Gamze Ünal
Alvaro Jesus Castro Arce
İspanyolca Öğretmeni

alvaro.arce@itugvo.k12.tr

Alvaro Jesus Castro Arce
Gülseren Başarslan
Coğrafya Öğretmeni

gulseren.basarslan@itugvo.k12.tr

Gülseren Başarslan
Hüseyin Yürük
Tarih Öğretmeni

huseyin.yuruk@itugvo.k12.tr

Hüseyin Yürük
Gül Kahyaoğlu
Felsefe-Psikoloji Öğretmeni

gul.kahyaoglu@itugvo.k12.tr

Gül Kahyaoğlu
Pınar Öngel
Sosyal Bilgiler Öğretmeni

pinar.ongel@itugvo.k12.tr

Pınar Öngel
Ebru Özümit
Sosyal Bilgiler Öğretmeni

ebru.ozumit@itugvo.k12.tr

Ebru Özümit
Turgay Özvural
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni

turgay.ozvural@itugvo.k12.tr

Turgay Özvural
Özge Merve Öcal
Türkçe Öğretmeni

ozge.ocal@itugvo.k12.tr

Özge Merve Öcal
Tuğçe Tuncel
Türkçe Öğretmeni

tugce.tuncel@itugvo.k12.tr

Tuğçe Tuncel
Özlem Barut
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni

ozlem.barut@itugvo.k12.tr

Özlem Barut
Pınar Uçar
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni

pinar.ucar@itogvo.k12.tr

Pınar Uçar
İbrahim Tolunay
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni

ibrahim.tolunay@itogvo.k12.tr

İbrahim Tolunay
Birsen Kaptan
Fen Bilimleri Öğretmeni

birsen.kaptan@itugvo.k12.tr

Birsen Kaptan
Nesli Güleken Avcı
Biyoloji Öğretmeni

nesli.guleken@itugvo.k12.tr

Nesli Güleken Avcı
Başak Topçu
Fen Bilimleri Öğretmeni

basak.topcu@itugvo.k12.tr

Başak Topçu
Özlem Çetintaş
Biyoloji Öğretmeni

ozlem.cetintas@itugvo.k12.tr

Özlem Çetintaş
Murat Tanış
Fizik Öğretmeni

murat.tanis@itugvo.k12.tr

Murat Tanış
Müge Konacaklı İtil
Fizik Öğretmeni

muge.itil@itugvo.k12.tr

Müge Konacaklı İtil
İbrahim Kayanselçuk
Kimya Öğretmeni

ibrahim.kayanselcuk@itugvo.k12.tr

İbrahim Kayanselçuk
Gamze Kırbağ
Kimya Öğretmeni

gamze.kirbag@itugvo.k12.tr

Gamze Kırbağ
Evren Sasa Genç
Bilişim Teknolojileri Öğretmeni

evren.genc@itugvo.k12.tr

Evren Sasa Genç
Aykut Vurat
Bilişim Teknolojileri Öğretmeni

aykut.vurat@itugvo.k12.tr

Aykut Vurat
Ebru Hasçakal
Kütüphane Öğretmeni

ebru.hascakal@itugvo.k12.tr

Ebru Hasçakal
Salih Edis
Beden Eğitimi Öğretmeni

salih.edis@itugvo.k12.tr

Salih Edis
Ceylan Erbaşlar
Beden Eğitimi Öğretmeni

ceylan.erbaslar@itugvo.k12.tr

Ceylan Erbaşlar
Ece Bağcı
Beden Eğitimi Öğretmeni

ece.bagci@itugvo.k12.tr

Ece Bağcı
Şensu Atamer
Beden Eğitimi Öğretmeni

sensu.atamer@itugvo.k12.tr

Şensu Atamer
Gizem Karagülle
Görsel Sanatlar Öğretmeni

gizem.karagulle@itugvo.k12.tr

Gizem Karagülle
Kemal Aydın
Müzik Öğretmeni

kemal.aydin@itugvo.k12.tr

Kemal Aydın
Ezgi Özalp
Müzik Öğretmeni

ezgi.ozalp@itugvo.k12.tr

Ezgi Özalp
Münevver Mine Özbek
Drama Öğretmeni

mine.ozbek@itugvo.k12.tr

Münevver Mine Özbek
Tuğba Demirkıran Çelik
Satranç Öğretmeni

tugba.demirkiran@itugvo.k12.tr

Tuğba Demirkıran Çelik
Tezcan Kumlutaş
Dans Öğretmeni

tezcan.kumlutas@itugvo.k12.tr

Tezcan Kumlutaş
Masa Tenisi Kulüp Öğretmeni
Masa Tenisi Kulüp Öğretmeni
Masa Tenisi Kulüp Öğretmeni
Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat