Kadromuz

Akademik Kadro


Müdür ve Müdür Yardımcılarımız

Nurten Ulaş
Anaokul- İlkokul- Ortaokul Müdürü

nurten.ulas@itugvo.k12.tr

Nurten Ulaş
Ali İbrahim Tolunay
Lise Müdür Yardımcısı

ibrahim.tolunay@itugvo.k12.tr

Ali İbrahim Tolunay
İlkokul Müdür Yardımcısı
İlkokul Müdür Yardımcısı

@itugvo.k12.tr 

İlkokul Müdür Yardımcısı
Aysun Taşkaya
İlkokul Müdür Yardımcısı

aysun.taskaya@itugvo.k12.tr 

Aysun Taşkaya
Nihal Ay
Ortaokul Müdür Yardımcısı

nihal.ay@itugvo.k12.tr 

Nihal Ay
Zeynep Erez
Ortaokul Müdür Yardımcısı

zeynep.erez@itugvo.k12.tr 

Zeynep Erez
Arzu Tüfekçi
Lise Müdürü

arzu.tufekci@itugvo.k12.tr 

Arzu Tüfekçi
Duygu Münevis
Anaokul Müdür Yardımcısı

duygu.munevis@itugvo.k12.tr 

Duygu Münevis

Öğretmenlerimiz

Duygu Münevis
Anaokulu Rehber Öğretmen

duygu.munevis@itugvo.k12.tr

Duygu Münevis
Melike Ak Kocayılmaz
İlkokul Rehber Öğretmen

melike.ak@itugvo.k12.tr

Melike Ak Kocayılmaz
Seda Dönmez
Ortaokul Rehber Öğretmen

seda.donmez@itugvo.k12.tr

Seda Dönmez
Pınar Tekpınar
Lise Rehber Öğretmen

pinar.tekpinar@itugvo.k12.tr

Pınar Tekpınar
Yağmur Serçeoğlu
Anaokulu Öğretmeni

yagmur.serceoglu@itugvo.k12.tr

Yağmur Serçeoğlu
Esra Camgöz
Anaokulu Öğretmeni

esra.camgoz@itugvo.k12.tr

Esra Camgöz
Asuman Eren
Anaokulu Öğretmeni

asuman.eren@itugvo.k12.tr

Asuman Eren
Gizem Bahçivan
İlkokul Öğretmeni

gizem.bahcivan@itugvo.k12.tr

Gizem Bahçivan
Umut Selvi
Uluslararası Sınavlar Danışmanı

umut.selvi@itugvo.k12.tr

Umut Selvi
Özgür Özbulak
İlkokul Öğretmeni

ozgur.ozbulak@itugvo.k12.tr

Özgür Özbulak
Melek Demiryürek
İlkokul Öğretmeni

melek.demiryurek@itugvo.k12.tr

Melek Demiryürek
Gül Yeşilkağıt
İlkokul Öğretmeni

gul.yesilkagit@itugvo.k12.tr

Gül Yeşilkağıt
Hande Çelik
İlkokul Öğretmeni

hande.celik@itugvo.k12.tr

Hande Çelik
Burcu Aksu
Görsel Sanatlar Öğretmeni

burcu.aksu@itugvo.k12.tr

Burcu Aksu
Sema Can
İlkokul Öğretmeni

sema.can@itugvo.k12.tr

Sema Can
Münise Yıldırım
İlkokul Öğretmeni

munise.yildirim@itugvo.k12.tr

Münise Yıldırım
Ebru Saylı
İlkokul Öğretmeni

ebru.sayli@itugvo.k12.tr

Ebru Saylı
Ramiye Ersoy
İlkokul Öğretmeni

ramiye.ersoy@itugvo.k12.tr

Ramiye Ersoy
Pınar Metin
İlkokul Öğretmeni

pinar.metinqitugvo.k12.tr

Pınar Metin
Zeynep Haskan
Matematik Öğretmeni

zeynep.haskan@itugvo.k12.tr

Zeynep Haskan
Derya Ceylan Özşahinler
İngilizce Öğretmeni

derya.ozsahinler@itugvo.k12.tr

Derya Ceylan Özşahinler
Nüket Vardarlı Çandır
İngilizce Öğretmeni

nuket.candir@itugvo.k12.tr

Nüket Vardarlı Çandır
Derya Şahingil
İngilizce Öğretmeni

derya.sahingil@itugvo.k12.tr

Derya Şahingil
Ezgi Hasgör
İngilizce Öğretmeni

ezgi.hasgor@itugvo.k12.tr

Ezgi Hasgör
Mehmet Şanlı
İngilizce Öğretmeni

mehmet.sanli@itugvo.k12.tr

Mehmet Şanlı
Paul Jordan
İngilizce Öğretmeni

paul.jordan@itugvo.k12.tr

Paul Jordan
Gamze Kızmaz
İngilizce Öğretmeni

gamze.kizmaz@itugvo.k12.tr

Gamze Kızmaz
Duygu Güler
İngilizce Öğretmeni

duygu.guler@itugvo.k12.tr

Duygu Güler
Aygün Uluğ
İngilizce Öğretmeni

aygun.ulug@itugvo.k12.tr

Aygün Uluğ
Oliver Mantz
İngilizce Öğretmeni

oliver.mantz@itugvo.k12.tr

Oliver Mantz
Güldem Gülle
İngilizce Öğretmeni

guldem.gulle@itugvo.k12.tr

Güldem Gülle
Tim Luckhurst
İngilizce Öğretmeni

tim.luckhurst@itugvo.k12.tr

Tim Luckhurst
Alex Darnell
İngilizce Öğretmeni

gary.darnell@itugvo.k12.tr

Alex Darnell
Suna Tuncer
İngilizce Öğretmeni

suna.tuncer@itugvo.k12.tr

Suna Tuncer
Elif Genç
İngilizce Öğretmeni

elif.genc@itugvo.k12.tr

Elif Genç
Nihal Yıldıran
Almanca Öğretmeni

nihal.yildiran@itugvo.k12.tr

Nihal Yıldıran
Sevtap Cevahir Öztürk
Almanca Öğretmeni

sevtap.cevahir.ozturk@itugvo.k12.tr

Sevtap Cevahir Öztürk
Andrea Carolina Gonzalez Rodriguez
İspanyolca Öğretmeni

andrea.gonzalez@itugvo.k12.tr

Andrea Carolina Gonzalez Rodriguez
İspanyolca Öğretmeni
İspanyolca Öğretmeni
İspanyolca Öğretmeni
Birsen Kaptan
Fen Bilimleri Öğretmeni

birsen.kaptan@itugvo.k12.tr

Birsen Kaptan
Fen Bilimleri Öğretmeni
Fen Bilimleri Öğretmeni
Fen Bilimleri Öğretmeni
Belkıs Çobanoğlu
Fen Bilimleri Öğretmeni

belkis.cobanoglu@itugvo.k12.tr

Belkıs Çobanoğlu
Murat Tanış
Fizik Öğretmeni

murat.tanis@itugvo.k12.tr

Murat Tanış
Begüm Akarsu
Kimya Öğretmeni

begum.akarsu@itugvo.k12.tr

Begüm Akarsu
İbrahim Kayanselçuk
Kimya Öğretmeni

ibrahim.kayanselcuk@itugvo.k12.tr

İbrahim Kayanselçuk
Zeycan Akcan
Biyoloji Öğretmeni

zeycan.akcan@itugvo.k12.tr

Zeycan Akcan
Aysun Türküstün
Biyoloji Öğretmeni

aysun.turkustun@itugvo.k12.tr

Aysun Türküstün
Gül Kahyaoğlu
Felsefe-Psikoloji Öğretmeni

gul.kahyaoglu@itugvo.k12.tr

Gül Kahyaoğlu
Ebru Doğan
Matematik Öğretmeni

ebru.dogan@itugvo.k12.tr

Ebru Doğan
Benan Erdi Filiz
Türkçe Öğretmeni

benan.filiz@itugvo.k12.tr

Benan Erdi Filiz
Tuğçe Tuncel
Türkçe Öğretmeni

tugce.tuncel@itugvo.k12.tr

Tuğçe Tuncel
Özlem Barut
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni

ozlem.barut@itugvo.k12.tr

Özlem Barut
Berkant Okan
Matematik Öğretmeni

berkant.okan@itugvo.k12.tr

Berkant Okan
Ezgi Yılmazyerli
Matematik Öğretmeni

ezgi.yerli@itugvo.k12.tr

Ezgi Yılmazyerli
Zeynep Haskan
Matematik Öğretmeni

zeynep.haskan@itugvo.k12.tr

Zeynep Haskan
Bahar Yorgun
Matematik Öğretmeni

bahar.yorgun@itugvo.k12.tr

Bahar Yorgun
Utku Kaluç
Matematik Öğretmeni

utku.kaluc@itugvo.k12.tr

Utku Kaluç
Pınar Uçar
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni

pinar.ucar@itogvo.k12.tr

Pınar Uçar
İbrahim Tolunay
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni

ibrahim.tolunay@itogvo.k12.tr

İbrahim Tolunay
Pınar Öngel
Sosyal Bilgiler Öğretmeni

pinar.ongel@itugvo.k12.tr

Pınar Öngel
Ebru Özümit
Sosyal Bilgiler Öğretmeni

ebru.ozumit@itugvo.k12.tr

Ebru Özümit
Mert Kalkan
Tarih Öğretmeni

mert.kalkan@itugvo.k12.tr

Mert Kalkan
Esra Beggi
Bilişim Teknolojileri Öğretmeni

esra.beggi@itugvo.k12.tr

Esra Beggi
Turgay Özvural
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni

turgay.ozvural@itugvo.k12.tr

Turgay Özvural
Ayşen Şedit
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni

aysen.sedit@itugvo.k12.tr

Ayşen Şedit
Gizem Karagülle
Görsel Sanatlar Öğretmeni

gizem.karagulle@itugvo.k12.tr

Gizem Karagülle
Zarife Arslan
Görsel Sanatlar Öğretmeni

zarife.arslan@itugvo.k12.tr

Zarife Arslan
Melek Çoğun
Matematik Öğretmeni

melek.cogun@itugvo.k12.tr

Melek Çoğun
Münevver Mine Özbek
Yaratıcı Drama Öğretmeni

mine.ozbek@itugvo.k12.tr

Münevver Mine Özbek
Dans Öğretmeni
Dans Öğretmeni
Dans Öğretmeni
Beden Eğitimi Öğretmeni
Beden Eğitimi Öğretmeni
Beden Eğitimi Öğretmeni
Salih Edis
Beden Eğitimi Öğretmeni

salih.edis@itugvo.k12.tr

Salih Edis
Ceylan Erbaşlar
Beden Eğitimi Öğretmeni

ceylan.erbaslar@itugvo.k12.tr

Ceylan Erbaşlar
Ece Çakmak
Beden Eğitimi Öğretmeni

ece.cakmak@itugvo.k12.tr

Ece Çakmak
Beden Eğitimi Öğretmeni
Beden Eğitimi Öğretmeni
Beden Eğitimi Öğretmeni
Burak Berik
Beden Eğitimi Öğretmeni

burak.berik@itugvo.k12.tr

Burak Berik
Aslı Birinci Candaş
Müzik Öğretmeni

asli.birinci@itugvo.k12.tr

Aslı Birinci Candaş
Tayfun Ertuğrul
Müzik Öğretmeni

tayfun.ertugrul@itugvo.k12.tr

Tayfun Ertuğrul
Ilgaz Gümüştaş
Satranç Öğretmeni

ilgaz.gumustas@itugvo.k12.tr

Ilgaz Gümüştaş
Ebru Hasçakal
Kütüphane Öğretmeni

ebru.hascakal@itugvo.k12.tr

Ebru Hasçakal
Metin Aras
Fotoğrafçılık Kulüp Öğretmeni

metin.aras@itugvo.k12.tr

Metin Aras
Uğur Günel
Karikatür Kulüp Öğretmeni

ugur.gunel@itugvo.k12.tr

Uğur Günel
Gayret İşseven
Masa Tenisi Kulüp Öğretmeni

gayret.isseven@itugvo.k12.tr

Gayret İşseven

Bölüm/Zümre Başkanlarımız

Duygu Yılmaz
Rehberlik Zümre Başkanı duygu.yilmaz@itugvo.k12.tr

duygu.yilmaz@itugvo.k12.tr 

Duygu Yılmaz
Derya Ceylan Özşahinler
Ortaokul Bölüm Başkanı- K12 Koordinatörü

derya.ozsahinler@itugvo.k12.tr

Derya Ceylan Özşahinler
Gülüm Uğur Rahman
2. Yabancı Dil Zümre Başkanı

gulum.rahman@itugvo.k12.tr 

Gülüm Uğur Rahman
Tuğba Varol
Fen Bilimleri Zümre Başkanı

tugba.varol@itugvo.k12.tr 

Tuğba Varol
Gizem Vural
Türkçe Zümre Başkanı

gizem.vural@itugvo.k12.tr 

Gizem Vural
Berkant Okan
Matematik Zümre Başkanı

berkan.okan@itugvo.k12.tr 

Berkant Okan
Gonca Gazez
Sosyal Bilgiler Zümre Başkanı

gonca.gazez@itugvo.k12.tr 

Gonca Gazez
Esma Çalışır
Bilişim Teknolojileri Zümre Başkanı

esma.calisir@itugvo.k12.tr 

Esma Çalışır
Gizem Karagülle
Görsel Sanatlar Zümre Başkanı

gizem.karagulle@itugvo.k12.tr

Gizem Karagülle
Tolga Bakioğlu
Beden Eğitimi Zümre Başkanı

tolga.bakioglu@itugvo.k12.tr 

Tolga Bakioğlu
Tayfun Ertuğrul
Müzik Zümre Başkanı

tayfun.ertugrul@itugvo.k12.tr

Tayfun Ertuğrul
Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat