Kadromuz

Akademik Kadro


Müdür ve Müdür Yardımcılarımız

Nurten Ulaş
Anaokul ve İlkokul Müdürü

nurten.ulas@itugvo.k12.tr

Nurten Ulaş
Arif Tutsak
Ortaokul Müdürü

arif.tutsak@itugvo.k12.tr

Arif Tutsak
Arzu Tüfekçi
Lise Müdürü

arzu.tufekci@itugvo.k12.tr 

Arzu Tüfekçi
Zeynep Erez
Ortaokul Müdür Yardımcısı

zeynep.erez@itugvo.k12.tr 

Zeynep Erez
Nihal Ay
K12 Müdür Baş Yardımcısı

nihal.ay@itugvo.k12.tr 

Nihal Ay
Ali İbrahim Tolunay
Lise Müdür Yardımcısı

ibrahim.tolunay@itugvo.k12.tr

Ali İbrahim Tolunay
İsmail Garip
Anaokulu ve İlkokul Müdür Yardımcısı

ismail.garip@itugvo.k12.tr

İsmail Garip

Bölüm/Zümre Başkanlarımız

Özlem Barut
Türk Dili ve Edebiyatı Bölüm Başkanı

ozlem.barut@itugvo.k12.tr

Özlem Barut
Duygu Yılmaz
K12 Psikolojik Danışma Rehberlik Koordinatörü

duygu.yilmaz@itugvo.k12.tr 

Duygu Yılmaz
Esen Aykaya
Türkçe Bölüm Başkanı (Ortaokul)

esen.aykaya@itugvo.k12.tr

Esen Aykaya
Müge Özdemir Ala
Matematik Bölüm Başkanı (Ortaokul)

muge.ala@itugvo.k12.tr

Müge Özdemir Ala
Elif Yavuz
Fen Bilimleri Zümre Başkanı (Lise)

elif.yavuz@itugvo.k12.tr

Elif Yavuz
Derya Ceylan Özşahinler
K12 İngilizce Koordinatörü

derya.ozsahinler@itugvo.k12.tr

Derya Ceylan Özşahinler
Caner Karamanlı
K12 Ölçme Değerlendirme Koordinatörü

caner.karamanli@itugvo.k12.tr

Caner Karamanlı
Berkant Okan
Matematik Zümre Başkanı (Lise)

berkan.okan@itugvo.k12.tr 

Berkant Okan
Gülüm Uğur Rahman
2. Yabancı Dil Zümre Başkanı

gulum.rahman@itugvo.k12.tr 

Gülüm Uğur Rahman
Gonca Gazez
Sosyal Bilimler Zümre Başkanı

gonca.gazez@itugvo.k12.tr 

Gonca Gazez
Tolga Bakioğlu
Beden Eğitimi Zümre Başkanı

tolga.bakioglu@itugvo.k12.tr 

Tolga Bakioğlu
Melike Güzel
Fen Bilimleri Zümre Başkanı (Ortaokul)

melike.guzel@itugvo.k12.tr 

Melike Güzel
Tayfun Ertuğrul
Müzik Zümre Başkanı

tayfun.ertugrul@itugvo.k12.tr

Tayfun Ertuğrul
Gülistan Banu Cel
Görsel Sanatlar Bölüm Başkanı

gulistan.cel@itugvo.k12.tr

Gülistan Banu Cel

Öğretmenlerimiz

Gonca Gazez
Coğrafya Öğretmeni

gonca.gazez@itugvo.k12.tr

Gonca Gazez
Duygu Münevis
Anaokulu Rehber Öğretmen

duygu.munevis@itugvo.k12.tr

Duygu Münevis
Melike Ak Kocayılmaz
İlkokul Rehber Öğretmen

melike.ak@itugvo.k12.tr

Melike Ak Kocayılmaz
Seda Dönmez
Ortaokul Rehber Öğretmen

seda.donmez@itugvo.k12.tr

Seda Dönmez
Pınar Tekpınar
Lise Rehber Öğretmen

pinar.tekpinar@itugvo.k12.tr

Pınar Tekpınar
Yağmur Serçeoğlu
Anaokulu Öğretmeni

yagmur.serceoglu@itugvo.k12.tr

Yağmur Serçeoğlu
Esra Camgöz
Anaokulu Öğretmeni

esra.camgoz@itugvo.k12.tr

Esra Camgöz
Asuman Eren
Anaokulu Öğretmeni

asuman.eren@itugvo.k12.tr

Asuman Eren
Gizem Bahçıvan
İlkokul Öğretmeni

gizem.bahcivan@itugvo.k12.tr

Gizem Bahçıvan
Özgür Özbulak
İlkokul Öğretmeni

ozgur.ozbulak@itugvo.k12.tr

Özgür Özbulak
Melek Demiryürek
İlkokul Öğretmeni

melek.demiryurek@itugvo.k12.tr

Melek Demiryürek
Hande Çelik
İlkokul Öğretmeni

hande.celik@itugvo.k12.tr

Hande Çelik
Sema Can
İlkokul Öğretmeni

sema.can@itugvo.k12.tr

Sema Can
Ramiye Ersoy
İlkokul Öğretmeni

ramiye.ersoy@itugvo.k12.tr

Ramiye Ersoy
Zeynep Haskan
Matematik Öğretmeni

zeynep.haskan@itugvo.k12.tr

Zeynep Haskan
Derya Ceylan Özşahinler
İngilizce Öğretmeni

derya.ozsahinler@itugvo.k12.tr

Derya Ceylan Özşahinler
Seçil Taşkan Atak
İngilizce Öğretmeni

secil.taskan.atak@itugvo.k12.tr

Seçil Taşkan Atak
Ezgi Bozkuş
İngilizce Öğretmeni

ezgi.bozkus@itugvo.k12.tr

Ezgi Bozkuş
Mehmet Şanlı
İngilizce Öğretmeni

mehmet.sanli@itugvo.k12.tr

Mehmet Şanlı
Paul Jordan
İngilizce Öğretmeni

paul.jordan@itugvo.k12.tr

Paul Jordan
Ecem Gülerler
İngilizce Öğretmeni

ecem.gulerler@itugvo.k12.tr

Ecem Gülerler
Aygül Uluğ
İngilizce Öğretmeni

aygun.ulug@itugvo.k12.tr

Aygül Uluğ
Oliver Mantz
İngilizce Öğretmeni

oliver.mantz@itugvo.k12.tr

Oliver Mantz
Güldem Gülle
İngilizce Öğretmeni

guldem.gulle@itugvo.k12.tr

Güldem Gülle
Tim Luckhurst
İngilizce Öğretmeni

tim.luckhurst@itugvo.k12.tr

Tim Luckhurst
Sevtap Cevahir Öztürk
Almanca Öğretmeni

sevtap.cevahir.ozturk@itugvo.k12.tr

Sevtap Cevahir Öztürk
Andrea Carolina Gonzalez Rodriguez
İspanyolca Öğretmeni

andrea.gonzalez@itugvo.k12.tr

Andrea Carolina Gonzalez Rodriguez
Birsen Kaptan
Fen Bilimleri Öğretmeni

birsen.kaptan@itugvo.k12.tr

Birsen Kaptan
Sinem Yürekli
Sınıf Öğretmeni

sinem.yurekli@itugvo.k12.tr

Sinem Yürekli
Pınar Sekmen
İngilizce Öğretmeni

pinar.sekmen@itugvo.k12.tr

Pınar Sekmen
Evren Sasa Genç
Bilişim Teknolojileri Öğretmeni

evren.genc@itugvo.k12.tr

Evren Sasa Genç
Murat Tanış
Fizik Öğretmeni

murat.tanis@itugvo.k12.tr

Murat Tanış
Ecem Lidya Buluktimur
lidya.buluktimur@itugvo.k12.tr

İngilizce Öğretmeni

Ecem Lidya Buluktimur
Aslı Korucu
İngilizce Öğretmeni

asli.korucu@itugvo.k12.tr

Aslı Korucu
İbrahim Kayanselçuk
Kimya Öğretmeni

ibrahim.kayanselcuk@itugvo.k12.tr

İbrahim Kayanselçuk
Rüya GÜRGÜN
İngilizce Öğretmeni

ruya.gurgun@itugvo.k12.tr

Rüya GÜRGÜN
Zeycan Akcan
Biyoloji Öğretmeni

zeycan.akcan@itugvo.k12.tr

Zeycan Akcan
Arzu Zorbaz
Almanca Öğretmeni

arzu.zorbaz@itugvo.k12.tr

Arzu Zorbaz
Aysun Türküstün
Biyoloji Öğretmeni

aysun.turkustun@itugvo.k12.tr

Aysun Türküstün
Hüseyin Yürük
Tarih Öğretmeni

huseyin.yuruk@itugvo.k12.tr

Hüseyin Yürük
Gül Kahyaoğlu
Felsefe-Psikoloji Öğretmeni

gul.kahyaoglu@itugvo.k12.tr

Gül Kahyaoğlu
Özge Merve Öcal
Türkçe Öğretmeni

ozge.ocal@itugvo.k12.tr

Özge Merve Öcal
Ebru Doğan
Matematik Öğretmeni

ebru.dogan@itugvo.k12.tr

Ebru Doğan
Elif Yavuz
Fizik Öğretmeni

elif.yavuz@itugvo.k12.tr

Elif Yavuz
Benan Erdi Filiz
Türkçe Öğretmeni

benan.filiz@itugvo.k12.tr

Benan Erdi Filiz
Gonca Atam
Drama Öğretmeni

gonca.atam@itugvo.k12.tr

Gonca Atam
Gamze Kırbağ
Kimya Öğretmeni

gamze.kirbag@itugvo.k12.tr

Gamze Kırbağ
Özlem Barut
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni

ozlem.barut@itugvo.k12.tr

Özlem Barut
Berkant Okan
Matematik Öğretmeni

berkant.okan@itugvo.k12.tr

Berkant Okan
Bahar Yorgun
Matematik Öğretmeni

bahar.yorgun@itugvo.k12.tr

Bahar Yorgun
Utku Kaluç
Matematik Öğretmeni

utku.kaluc@itugvo.k12.tr

Utku Kaluç
Pınar Uçar
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni

pinar.ucar@itogvo.k12.tr

Pınar Uçar
İbrahim Tolunay
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni

ibrahim.tolunay@itogvo.k12.tr

İbrahim Tolunay
Fulya Usta
Anaokulu İngilizce Öğretmeni

fulya.usta@itugvo.k12.tr

Fulya Usta
Pınar Öngel
Sosyal Bilgiler Öğretmeni

pinar.ongel@itugvo.k12.tr

Pınar Öngel
Nihan Oral
Anaokulu Sınıf Öğretmeni

nihan.oral@itugvo.k12.tr

Nihan Oral
Ebru Özümit
Sosyal Bilgiler Öğretmeni

ebru.ozumit@itugvo.k12.tr

Ebru Özümit
Esra Beggi
Bilişim Teknolojileri Öğretmeni

esra.beggi@itugvo.k12.tr

Esra Beggi
Turgay Özvural
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni

turgay.ozvural@itugvo.k12.tr

Turgay Özvural
Gizem Karagülle
Görsel Sanatlar Öğretmeni

gizem.karagulle@itugvo.k12.tr

Gizem Karagülle
Melek Çoğun
Matematik Öğretmeni

melek.cogun@itugvo.k12.tr

Melek Çoğun
Salih Edis
Beden Eğitimi Öğretmeni

salih.edis@itugvo.k12.tr

Salih Edis
Ceylan Erbaşlar
Beden Eğitimi Öğretmeni

ceylan.erbaslar@itugvo.k12.tr

Ceylan Erbaşlar
Ece Bağcı
Beden Eğitimi Öğretmeni

ece.bagci@itugvo.k12.tr

Ece Bağcı
Burak Berik
Beden Eğitimi Öğretmeni

burak.berik@itugvo.k12.tr

Burak Berik
Aslı Birinci Candaş
Müzik Öğretmeni

asli.birinci@itugvo.k12.tr

Aslı Birinci Candaş
Tayfun Ertuğrul
Müzik Öğretmeni

tayfun.ertugrul@itugvo.k12.tr

Tayfun Ertuğrul
Ilgaz Gümüştaş
Satranç Öğretmeni

ilgaz.gumustas@itugvo.k12.tr

Ilgaz Gümüştaş
Ebru Hasçakal
Kütüphane Öğretmeni

ebru.hascakal@itugvo.k12.tr

Ebru Hasçakal
Erhan Eriten
Beden Eğitimi Öğretmeni

erhan.eriten@itugvo.k12.tr

Erhan Eriten
Gökhan Tuncer
Dans Öğretmeni

gokhan.tuncer@itugvo.k12.tr

Gökhan Tuncer
Zafer Yıldırım
Masa Tenisi Kulüp Öğretmeni

zafer.yildirim@itugvo.k12.tr

Zafer Yıldırım
Anaokulu Öğretmeni
Anaokulu İngilizce Öğretmeni
Anaokulu Öğretmeni
Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat