Kadromuz

Akademik Kadro


Müdür ve Müdür Yardımcılarımız

İlkokul ve Ortaokul Müdürü
İlkokul ve Ortaokul Müdürü

@itugvo.k12.tr 

İlkokul ve Ortaokul Müdürü
Lise Müdürü
Lise Müdürü
Lise Müdürü
İlkokul Müdür Yardımcısı
İlkokul Müdür Yardımcısı

@itugvo.k12.tr 

İlkokul Müdür Yardımcısı
Aysun Taşkaya
İlkokul Müdür Yardımcısı

aysun.taskaya@itugvo.k12.tr 

Aysun Taşkaya
Nihal Ay
Ortaokul Müdür Yardımcısı

nihal.ay@itugvo.k12.tr 

Nihal Ay
Zeynep Erez
Ortaokul Müdür Yardımcısı

zeynep.erez@itugvo.k12.tr 

Zeynep Erez
Arzu Tüfekçi
Lise Müdür Yardımcısı

arzu.tufekci@itugvo.k12.tr 

Arzu Tüfekçi
Umut Selvi
Sınav Koordinatörü&Müdür Yardımcısı

umut.selvi@itugvo.k12.tr 

Umut Selvi

Öğretmenlerimiz

Duygu Münevis
Anaokulu Rehber Öğretmen

duygu.munevis@itugvo.k12.tr

Duygu Münevis
Seda Bozay
İlkokul Rehber Öğretmen

seda.batman@itugvo.k12.tr

Seda Bozay
Gonca Sağlam
Ortaokul Rehber Öğretmen

gonca.saglam@itugvo.k12.tr

Gonca Sağlam
Leman Çalışkan
Lise Rehber Öğretmen

leman.caliskan@itugvo.k12.tr

Leman Çalışkan
Yağmur Serçeoğlu
Anaokulu Öğretmeni

yagmur.serceoglu@itugvo.k12.tr

Yağmur Serçeoğlu
Esra Camgöz
Anaokulu Öğretmeni

esra.camgoz@itugvo.k12.tr

Esra Camgöz
Asuman Eren
Anaokulu Öğretmeni

asuman.eren@itugvo.k12.tr

Asuman Eren
Gizem Bahçivan
İlkokul Öğretmeni

gizem.bahcivan@itugvo.k12.tr

Gizem Bahçivan
Selda Gürhan
Anaokulu Öğretmeni

selda.gurhan@itugvo.k12.tr

Selda Gürhan
Gül Yeşilkağıt
İlkokul Öğretmeni

gul.yesilkagit@itugvo.k12.tr

Gül Yeşilkağıt
Hande Çelik
İlkokul Öğretmeni

hande.celik@itugvo.k12.tr

Hande Çelik
Seda Burcu Şener
İlkokul Öğretmeni

burcu.sener@itugvo.k12.tr

Seda Burcu Şener
Sema Can
İlkokul Öğretmeni

sema.can@itugvo.k12.tr

Sema Can
Münise Yıldırım
İlkokul Öğretmeni

munise.yildirim@itugvo.k12.tr

Münise Yıldırım
Ebru Saylı
İlkokul Öğretmeni

ebru.sayli@itugvo.k12.tr

Ebru Saylı
Ramiye Ersoy
İlkokul Öğretmeni

ramiye.ersoy@itugvo.k12.tr

Ramiye Ersoy
Pınar Metin
İlkokul Öğretmeni

pinar.metinqitugvo.k12.tr

Pınar Metin
Mustafa Kın
İlkokul Öğretmeni

Mustafa.kin@itugvo.k12.tr

Mustafa Kın
Burcu Yılmaz
İngilizce Öğretmeni

burcu.yilmaz@itugvo.k12.tr

Burcu Yılmaz
Tuğba Keleş Soyupak
İngilizce Öğretmeni

tugba.keles@itugvo.k12.tr

Tuğba Keleş Soyupak
Derya Şahingil
İngilizce Öğretmeni

derya.sahingil@itugvo.k12.tr

Derya Şahingil
Ezgi Sahgör
İngilizce Öğretmeni

ezgi.sahgor@itugvo.k12.tr

Ezgi Sahgör
Zeynep Elar
İngilizce Öğretmeni

zeynep.elar@itugvo.k12.tr

Zeynep Elar
Didem Arslan
İngilizce Öğretmeni

didem.arslan@itugvo.k12.tr

Didem Arslan
Yasemin Altunay
İngilizce Öğretmeni

yasemin.altunay@itugvo.k12.tr

Yasemin Altunay
Brenda Güleç
İngilizce Öğretmeni

brenda.gulec@itugvo.k12.tr

Brenda Güleç
Sara Solemann
İngilizce Öğretmeni

sara.solemann@itugvo.k12.tr

Sara Solemann
Oliver Mantz
İngilizce Öğretmeni

oliver.mantz@itugvo.k12.tr

Oliver Mantz
Filiz Tırkaz
İngilizce Öğretmeni

filiz.tirkaz@itugvo.k12.tr

Filiz Tırkaz
Tim Luckhurst
İngilizce Öğretmeni

tim.luckhurst@itugvo.k12.tr

Tim Luckhurst
Alex Darnell
İngilizce Öğretmeni

gary.darnell@itugvo.k12.tr

Alex Darnell
Çağın Başdağ
İngilizce Öğretmeni

cagin.basdag@itugvo.k12.tr

Çağın Başdağ
Elif Genç
İngilizce Öğretmeni

elif.genc@itugvo.k12.tr

Elif Genç
Nihal Yıldıran
Almanca Öğretmeni

nihal.yildiran@itugvo.k12.tr

Nihal Yıldıran
Sevtap Cevahir Öztürk
Almanca Öğretmeni

sevtap.cevahir.ozturk@itugvo.k12.tr

Sevtap Cevahir Öztürk
Katalina Ejder
İspanyolca Öğretmeni

katalina.ejder@itugvo.k12.tr

Katalina Ejder
Deniz Ejder
İspanyolca Öğretmeni

deniz.ejder@itugvo.k12.tr

Deniz Ejder
Birsen Kaptan
Fen Bilimleri Öğretmeni

birsen.kaptan@itugvo.k12.tr

Birsen Kaptan
Jale Sırtı
Fen Bilimleri Öğretmeni

jale.sirti@itugvo.k12.tr

Jale Sırtı
Belkıs Çobanoğlu
Fen Bilimleri Öğretmeni

belkis.cobanoglu@itugvo.k12.tr

Belkıs Çobanoğlu
Murat Tanış
Fizik Öğretmeni

murat.tanis@itugvo.k12.tr

Murat Tanış
Begüm Akarsu
Kimya Öğretmeni

begum.akarsu@itugvo.k12.tr

Begüm Akarsu
İbrahim Kayanselçuk
Kimya Öğretmeni

ibrahim.kayanselcuk@itugvo.k12.tr

İbrahim Kayanselçuk
Zeycan Akcan
Biyoloji Öğretmeni

zeycan.akcan@itugvo.k12.tr

Zeycan Akcan
Aysun Türküstün
Biyoloji Öğretmeni

aysun.turkustun@itugvo.k12.tr

Aysun Türküstün
Gül Kahyaoğlu
Felsefe-Psikoloji Öğretmeni

gul.kahyaoglu@itugvo.k12.tr

Gül Kahyaoğlu
Ebru Doğan
Matematik Öğretmeni

ebru.dogan@itugvo.k12.tr

Ebru Doğan
Ahmet Canbaz
Türkçe Öğretmeni

ahmet.canbaz@itugvo.k12.tr

Ahmet Canbaz
Tuğçe Tuncel
Türkçe Öğretmeni

tugce.tuncel@itugvo.k12.tr

Tuğçe Tuncel
Özlem Barut
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni

ozlem.barut@itugvo.k12.tr

Özlem Barut
Berkant Okan
Matematik Öğretmeni

berkant.okan@itugvo.k12.tr

Berkant Okan
Damla Gözütok
Matematik Öğretmeni

damla.gozutok@itugvo.k12.tr

Damla Gözütok
Başak Can
Matematik Öğretmeni

basak.can@itugvo.k12.tr

Başak Can
Bahar Yorgun
Matematik Öğretmeni

bahar.yorgun@itugvo.k12.tr

Bahar Yorgun
Utku Kaluç
Matematik Öğretmeni

utku.kaluc@itugvo.k12.tr

Utku Kaluç
Pınar Uçar
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni

pinar.ucar@itogvo.k12.tr

Pınar Uçar
İbrahim Tolunay
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni

ibrahim.tolunay@itogvo.k12.tr

İbrahim Tolunay
Pınar Öngel
Sosyal Bilgiler Öğretmeni

pinar.ongel@itugvo.k12.tr

Pınar Öngel
Ebru Özümit
Sosyal Bilgiler Öğretmeni

ebru.ozumit@itugvo.k12.tr

Ebru Özümit
Mert Kalkan
Tarih Öğretmeni

mert.kalkan@itugvo.k12.tr

Mert Kalkan
Esra Beggi
Bilişim Teknolojileri Öğretmeni

esra.beggi@itugvo.k12.tr

Esra Beggi
Turgay Özvural
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni

turgay.ozvural@itugvo.k12.tr

Turgay Özvural
Ayşen Şedit
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni

aysen.sedit@itugvo.k12.tr

Ayşen Şedit
Elvan Gökmen
Görsel Sanatlar Öğretmeni

elvan.gokmen@itugvo.k12.tr

Elvan Gökmen
Zarife Arslan
Görsel Sanatlar Öğretmeni

zarife.arslan@itugvo.k12.tr

Zarife Arslan
Tevhide Sert
Gems Öğretmeni

tevhide.sert@itugvo.k12.tr

Tevhide Sert
Münevver Mine Özbek
Yaratıcı Drama Öğretmeni

mine.ozbek@itugvo.k12.tr

Münevver Mine Özbek
Volkan Yılmaz
Dans Öğretmeni

volkan.yilmaz@iyugvo.k12.tr

Volkan Yılmaz
Beril Kafesçioğlu
Beden Eğitimi Öğretmeni

beril.kafescioglu@itugvo.k12.tr

Beril Kafesçioğlu
Salih Edis
Beden Eğitimi Öğretmeni

salih.edis@itugvo.k12.tr

Salih Edis
Ceylan Erbaşlar
Beden Eğitimi Öğretmeni

ceylan.erbaslar@itugvo.k12.tr

Ceylan Erbaşlar
Ece Çakmak
Beden Eğitimi Öğretmeni

ece.cakmak@itugvo.k12.tr

Ece Çakmak
Necim Tekin
Beden Eğitimi Öğretmeni

mehmet.tekin@itugvo.k12.tr

Necim Tekin
Burak Berik
Beden Eğitimi Öğretmeni

burak.berik@itugvo.k12.tr

Burak Berik
Aslı Birinci Candaş
Müzik Öğretmeni

asli.birinci@itugvo.k12.tr

Aslı Birinci Candaş
Tayfun Ertuğrul
Müzik Öğretmeni

tayfun.ertugrul@itugvo.k12.tr

Tayfun Ertuğrul
Fatma Akgül
Satranç Öğretmeni

fatma.akgul@itugvo.k12.tr

Fatma Akgül
Ebru Hasçakal
Kütüphane Öğretmeni

ebru.hascakal@itugvo.k12.tr

Ebru Hasçakal
Metin Aras
Fotoğrafçılık Kulüp Öğretmeni

metin.aras@itugvo.k12.tr

Metin Aras
Uğur Günel
Karikatür Kulüp Öğretmeni

ugur.gunel@itugvo.k12.tr

Uğur Günel
Gayret İşseven
Masa Tenisi Kulüp Öğretmeni

gayret.isseven@itugvo.k12.tr

Gayret İşseven

Bölüm/Zümre Başkanlarımız

Duygu Yılmaz
Rehberlik Zümre Başkanı duygu.yilmaz@itugvo.k12.tr

duygu.yilmaz@itugvo.k12.tr 

Duygu Yılmaz
Nesrin Karabulut
İngilizce Zümre Başkanı

nesrin.karabulut@itugvo.k12.tr

Nesrin Karabulut
Gülüm Uğur Rahman
2. Yabancı Dil Zümre Başkanı

gulum.rahman@itugvo.k12.tr 

Gülüm Uğur Rahman
Tuğba Varol
Fen Bilimleri Zümre Başkanı

tugba.varol@itugvo.k12.tr 

Tuğba Varol
Gizem Vural
Türkçe Zümre Başkanı

gizem.vural@itugvo.k12.tr 

Gizem Vural
Berkant Okan
Matematik Zümre Başkanı

berkan.okan@itugvo.k12.tr 

Berkant Okan
Gonca Gazez
Sosyal Bilgiler Zümre Başkanı

gonca.gazez@itugvo.k12.tr 

Gonca Gazez
Esma Çalışır
Bilişim Teknolojileri Zümre Başkanı

esma.calisir@itugvo.k12.tr 

Esma Çalışır
Seyhan Terzioğlu
Görsel Sanatlar Zümre Başkanı

seyhan.terzioglu@itugvo.k12.tr 

Seyhan Terzioğlu
Tolga Bakioğlu
Beden Eğitimi Zümre Başkanı

tolga.bakioglu@itugvo.k12.tr 

Tolga Bakioğlu
Nesrin Bacak
Müzik Zümre Başkanı

nesrin.bacak@itugvo.k12.tr 

Nesrin Bacak
Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat