Haberler

11.09.2020

İTÜ GVO İzmir Ailemizle Yeni Eğitim Öğretim Yılımıza Coşkuyla Başladık

Türkiye’nin ilk, dünyanın en eski teknik üniversitelerinden, 247 yıllık köklü bir çınar olan İstanbul Teknik Üniversitesi çatısı altında eğitim veren İTÜ Geliştirme Vakfı İzmir Okulumuz, güçlü eğitim kadrosu ve ekranları başındaki öğrencilerimiz, velilerimiz ile 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılına “Merhaba” dedi.

İTÜ GVO İzmir Ailemizle Yeni Eğitim Öğretim Yılımıza Coşkuyla Başladık

İTÜ Geliştirme Vakfı İzmir Okulları 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı açılış törenini, Genel Müdürümüz Esra Sandalcı Adam, Genel Müdür Yardımcımız Sema Bayram, Okul Müdürlerimiz, öğretmen, öğrenci ve velilerimizin yoğun katılımıyla gerçekleştirdik.

Maske, sosyal mesafe kurallarına uyarak kampüsümüz ve çevrim içi ortamda eş zamanlı olarak gerçekleştirilen Akademik Yıl Açılış Törenimiz, 8 ve 12. sınıf öğrencilerimizin bayrak, flama geçişleri ile başladı. Bayrak ve flama töreni sonrası Okul Müdürlerimiz Atatürk büstüne çelenk koydu.

İTÜ GVO Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Güngör Evren’in açılış mesajının okunmasının ardından, Okulumuz Genel Müdürü ve Kurucu Temsilcisi Esra Sandalcı Adam, Genel Müdür Yardımcımız Sema Bayram, ilk mezunlarımızdan Sinem Naz Üresin, 12. Sınıf öğrencimiz Oya Naz Yavuz, öğretmenlerimizi temsilen Paul Jordan İTÜ Ailemize seslendi.

İTÜ Geliştirme Vakfı İzmir Okulları ailesi olarak hep birlikte seslendirdiğimiz İTÜ Marşı ile coşkulu bir yeni dönem başlangıcı yaşandı.

Tüm öğrencilerimize ve öğretmenlerimize sağlıklı, mutlu, başarılarla dolu bir eğitim öğretim yılı diliyoruz.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat