Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

06.03.2023

İlkokul Öğrencilerimiz “Alice In Wonderland” Müzikalini Sahneledi

4.sınıf öğrencilerimiz, İngilizce bölümümüz ile birlikte hazırladıkları “Alice In Wonderland” isimli dünyaca ünlü müzikali okulumuzda sahnelediler.

İlkokul Öğrencilerimiz “Alice In Wonderland” Müzikalini Sahneledi

İTÜ Geliştirme Vakıf Özel İzmir İlkokulunda eğitim gören 4.sınıf öğrencilerimiz, İngilizce bölümümüz ile birlikte hazırladıkları “Alice In Wonderland” isimli dünyaca ünlü müzikali sahnelediler.

Bugüne kadar 174 dile çevrilen ve İngilizce sahnelenen müzikalde öğrencilerimiz, muhteşem sahne performanslarıyla, Alice’in büyülü dünyasına yolculuk etmemizi sağladılar.

Müzikalde yer alan tüm öğrencilerimizi tebrik ediyor, katkı sağlayan tüm öğretmenlerimize ve katılım gösteren velilerimize teşekkür ediyoruz.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat