Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

02.11.2023

Uzay Haftası’nı Çeşitli Etkinliklerle Kutladık

Ortaokulu öğrencilerimiz, Uzay Haftası kapsamında okulumuzda gerçekleştirilen çeşitli etkinliklere katıldı. Öğrencilerimiz, tasarımlarını kendi yaptıkları ‘uzay teknolojisi’ temalı kostümlerle yürüyüş yaparken, gezegenlerin anlatıldığı sahne oyunu sergilediler.

Uzay Haftası’nı Çeşitli Etkinliklerle Kutladık

İTÜ Geliştirme Vakfı Özel İzmir Ortaokulu öğrencilerimiz, Uzay Haftası’nı çeşitli etkinliklerle kutladı. Öğrencilerimiz tasarımlarını kendi yaptıkları ‘uzay teknolojisi’ temalı kostümlerle yürüyüş yaparken, gezegenlerin anlatıldığı sahne oyunu sergilediler.

Etkinlik kapsamında Ege Üniversitesi Astronomi ve Uzay Bilimleri Bölümü’nden astronom Duygu ve Murat Esendemir konuğumuz oldu.

Öğrencilerimiz seminerin ardından teleskop gözlemi gerçekleştirdi.

 

 


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat