Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

07.12.2023

İlkokul Öğrencilerimiz My Dream, My Profession eTwinning Projesi Çalışmalarına Başladı

İlkokul 3.ve 4.sınıf öğrencilerimiz, İngilizce öğretmenimiz Sedef Arslan yürütücülüğünde, "My Dream, My Profession" eTwinning projesinin ilk etap çalışmalarına başladı.

 İlkokul Öğrencilerimiz My Dream, My Profession eTwinning Projesi Çalışmalarına Başladı

İTÜ Geliştirme Vakfı Özel İzmir İlkokulu 3. ve 4.sınıf öğrencilerimiz, "My Dream, My Profession" eTwinning projesi çalışmalarına başladı.

Kuzey Makedonya, Polonya ve Romanya’dan partner okulların yer aldığı projede öğrencilerimiz yabancı dil, görsel sanatlar, bilişim teknolojileri alanlarına yönelik çalışmalarla da sunumlarını zenginleştirecekler.

“My Dream, My Profession" başlıklı projenin ilk etabında mesleklere yönelik bilgilendirme seminerlerine katılacak, ardından seçecekleri meslekleri derinlemesine inceleyerek bunlara ilişkin disiplinler arası bir çalışma ortaya koyacaklar.

Bu önemli önemli uluslararası proje sürecinde tüm öğrencilerimizi başarılar diliyoruz, süreçte destek veren tüm öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat