Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

06.03.2023

İlkokul Öğrencilerimizden Geleneksel İzmir’im Proje Sunumu

İlkokulu 4.sınıf öğrencilerimiz, Geleneksel İzmir'im Disiplinlerarası Proje Sunumu kapsamında İzmir’in tarihi mekanlarına, semtlerine ilişkin çalışmalar yaptılar.

 İlkokul Öğrencilerimizden Geleneksel İzmir’im Proje Sunumu

İTÜ Geliştirme Vakfı Özel İzmir İlkokulu 4. sınıf öğrencilerimiz, farklı disiplinlerde yürüttükleri çalışmaları ailelerinin katılım gösterdiği proje sergisinde sunma imkanı buldular. Sunumların ardından İzmir’in adının nereden geldiğine dair hikaye ile başlayıp 9 Eylül İzmir’in kurtuluşu ile biten sürece ilişkin bir sahne etkinliği sergilediler.

Projelerini titizlikle hazırlayan tüm öğrencilerimizi tebrik ediyor kendilerine süreçte destek veren öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat