Haberler

26.08.2021

Okulumuz e-Twinning Ulusal Kalite Etiketi Almaya Hak Kazandı

İTÜ Geliştirme Vakfı İzmir Okulları olarak Sosyal Bilimler Zümremizin e-Twinning çalışmaları kapsamında, “Deprem Uyarır, Bilinç Kurtarır” sloganıyla yürüttükleri proje ile “e-Twinning Quality Label- Ulusal Kalite Etiketi” almaya hak hazandık.

Okulumuz e-Twinning Ulusal Kalite Etiketi Almaya Hak Kazandı

Süreç boyunca, 30 Ekim 2020 tarihinde yaşadığımız İzmir depreminin bizlere büyük bir öğreti olduğu bilinciyle projenin paydaş okullarından biri olarak, Türkiye’nin çeşitli illerinden öğretmen ve öğrenciyle bir araya geldik.

Bilinçlendirme çalışmalarımızı proje tabanlı öğrenme anlayışı ile harmanlayarak öğrencilerimizle 7 ay boyunca ciddi bir öğrenme süreci geçirdik. Bu sürecin sonunda, Ağustos 2021’de okulumuz,  e-Twinning Quality Label- Ulusal Kalite Etiketi ile ödüllendirildi.

Birlikte öğrenmenin, bilinç kazanmanın, belki de günün birinde hayatımızı kurtaracak bilgiler edinmenin önemini kavradığımız bu çalışmada gösterdikleri katkı ve özveriden dolayı öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi tebrik ediyoruz, destek veren tüm velilerimize teşekkür ediyoruz.

Projeye Katkı Koyan Öğrencilerimiz: Ayşıl Gecer, Yağız Baş, Irmak Kaynarca, M.Emir Özdiş, Esin Ecrin Akgün, Proje Danışmanı Öğretmenimiz: Ebru Özümit


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat